Майстер своєї справи

Дата: 29.05.2017 11:02
Кількість переглядів: 1417

Фото без опису      Дуже люблять малята Понінківського ДНЗ №2 «Барвінок» свого наставника з фізкультури – Маклакову Аллу Сидорівну та її заняття з фізкультури, спортивні ігри та розваги. Майстер своєї справи, творчий, здібний, талановитий педагог. Забезпечує високу результативність занять з фізичної культури та емоційний комфорт кожній дитині, використовуючи передовий педагогічний досвід та інноваційні технології, зокрема «Театр фізичного виховання» М.Єфименка та його кредо: «Фізичне виховання повинно заряджати дітей позитивними емоціями».

Досвід роботи Маклакової А.С. «Формування у дітей життєво важливих навичок з основних рухів з використанням нетрадиційного обладнання та інвентаря» впроваджується в практику роботи ДНЗ.

Нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України. За результатами атестації 2017 року присвоєно звання «старший вихователь».